Netflix, Paramount’un 2012 yılında Our Name is Adam adıyla duyurduğu ve Tom Cruise’un başrolünde olacağı film projesinin haklarını satın almıştı. Bu proje için son olarak Free Guy filminde beraber çalışan Ryan Reynolds ve yönetmen Shawn Levy ikisilini tekrardan bir araya getiren Netflix, 11 Mart 2022’de vizyona girecek The Adam Project filminden ilk fragmanı yayınladı.

Filmin senaristleri arasında Banshee ve Warrior dizilerinin senaristi Jonathan Tropper, Maze Runner serisinin arkasındaki isim T.S Nowlin ve Big Mouth’un yazarlarından Jennifer Flackett ve Mark Levin yer alırken; başroldeki Reynolds’a eşlik edecek oyuncular arasında Mark Ruffalo, Jennifer Garner, Zoe Saldana ve Catherine Keener gibi yıldız isimler bulunuyor.

Peki kim bu Adam?

Reynolds’ın canlandırdığı karakter olan Adam, kaybettiği babasıyla yüzleşmek için zamanda yolculuk yapıyor. Bu yolculukta Adam’a eşlik edecek ve geleceği kurtarmasına yardımcı olacak kişi ise, onun 13 yaşındaki hâlinden başkası değil. Baba rolünde Mark Ruffalo ve anne rolünde Jennifer Garner’ın yer aldığı filmde, Adam’ın babasına ait güçlü bir teknolojiyi çalan anti-kahraman rolünde Catherine Keener’ı izleyeceğiz.

Night at the Museum ve Real Steel gibi yapımlarla geride bıraktığımız dönemin dikkat çeken yönetmenleri arasına giren Shawn Levy, yönetmeni ve yapımcıları arasında olduğu Stranger Things ile ise adını geniş kitlelere duyurdu. Son olarak, henüz vizyon tarihi açıklanmayan Sesame Street filminin ve Real Steel devam filminin de yapımcılığını üstlenecek olan Levy, böylece kısa bir süre içinde birbirinden heyecan verici projeleri izleyicilerle buluşturmayı planlıyor.

Paramount’un Tom Cruise ile gerçekleştiremediği The Adam Project hayalini, heyecan verici isimleri bir araya getirerek gerçekleştirmeye çalışan Netflix, sektördeki yerini daha da sağlama almayı hedeflemiş durumda görünüyor. Red Notice’i tüm zamanların en çok izlenen Netflix orijinali yapan Ryan Reynolds, The Adam Project için neler yapabilecek? Merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın
You May Also Like