1. Ana
  2. Diğer
  3. Adam DeVine, Pitch Perfect 4’ün Müjdesini Verdi

Adam DeVine, Pitch Perfect 4’ün Müjdesini Verdi

Müzikal ve gençlik filmi anlayışını başarılı ile birleştirip izleyiciye sunan Pitch Perfect filmi geniş kitlelerce beğenilmişti. İlk filmin başarısının ardından iki film daha çekilerek seri üç filme tamamlanmıştı. Ancak bazıları için üç film yeterli olmadı. Bu isimlerden biri de filmin 35 yaşındaki oyuncusu Adam DeVine. Çarşamba gecesi Busy Tonight programına konuk olan DeVine, Pitch Perfect filminin dördüncüsü hakkında bilgi verdi.

Pitch Perfect’in dördüncüsü çekilecek. Filmi yapmak için herhangi bir bütçe olduğunu sanmıyorum ama ben filmin çekimlerini kendi telefonumdan yapacağım. Kendinden destekli. Ve Pitch Perfect’in dördüncü filmi karakterim Bumper odaklı orijinal bir hikaye olacak. İnsanların bunu istediğini düşünüyorum.

DeVine’ın esprilerinin yanı sıra, filmin sevilen oyuncularından Anna Camp da serinin dördüncü filminin sinyallerini vererek hayranları sevindirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>