Nisan ayının yaklaşmasıyla, önümüzdeki ay Netflix’te yayınlanacak tüm yeni dizilere, belgesellere ve filmlere bakmaya başlamanın tam zamanı. Merakla beklenen fantastik dizi Shadow and Bones ve Melissa McCarthy’nin süper kahraman filmi Thunder Force da dahil olmak üzere önümüzdeki ay ilk kez yayınlanacak olan çok sayıda Netflix orijinali bulunuyor. İşte Nisan 2021’de Netflix’e gelen her dizi ve filme gelin beraber göz atalım.

 

Worn Stories (1. sezon)

Netflix Çıkış Tarihi: 1 Nisan

Jenji Kohan, çeşitli kıyafetlerin ve onları giyen insanların hikayelerini anlatmayı amaçlayan bu yeni belgesel dizisinde yer alıyor. Dizi, aynı isimli kitaptan uyarlanmıştır.

Concrete Cowboy (2021)

Netflix Çıkış Tarihi: 2 Nisan

Ricky Straub, geçen yıl ödül törenlerinde gösterime giren bu filmi yazdı ve yönetti. Filmde Idris Elba ve Caleb McLaughlin, Philadelphia’da babasıyla yaşamaya hazırlanan genç bir çocuğu konu alıyor.

 

Thunder Force (2021)

Netflix Çıkış Tarihi: 9 Nisan

Melissa McCarthy ve Octavia Spencer, Ben Falcone tarafından yönetilen ve yazılan (şu anda bir sonraki Netflix projesi üzerinde çalışan) bu yeni süper kahraman komedi filminin başrolünde yer alıyor.

 

Dad Stop Embarrassing Me (1. sezon)

Netflix Çıkış Tarihi: 14 Nisan

Bu yeni sitcom dizisi, Jamie Foxx’un kızı Connie ile gerçek hayattaki ilişkisine dayanıyor.

Netflix yeni sitcom’u şöyle tanımlıyor:

“Mizah dolu Dad Stop Embarrassing Me, Foxx’un aynı zamanda yönetici yapımcı olarak da görev yapan kızı Corinne Foxx ile gerçek hayattaki ilişkisinden ilham alıyor. Çoklu kameralı sitcom, Foxx’u şov yönetmeni Bentley Kyle Evans (The Jamie Foxx Show) ile yeniden bir araya getiriyor ve yönetmenliğini Ken Whittingham yapıyor. “

 

Shadow and Bone (1. sezon)

Netflix Çıkış Tarihi: 23 Nisan

Yaklaşan Shadow and Bone, Netflix’te şimdiye kadarki en büyük fantastik dizilerden biri olacak gibi görünüyor.

Leigh Bardugo’nun popüler Grishaverse romanlarından uyarlanan bu fantastik macera serisi, hayali, Rus esintili Ravka Krallığı’nda geçiyor. Diyar, insan etini yiyen karanlık ve korkunç yaratıklarla boğuşuyor. Genç bir asker olan Alina Starkov, istemeden ülkesini birleştirmeye yardımcı olabilecek inanılmaz bir gücü keşfeder. Bununla birlikte, becerilerini geliştirmeye başladığında, daha da tehlikeli güçler onu alt etmeye çalışır.

 

Yasuke (1. sezon)

Netflix Çıkış Tarihi: 29 Nisan

Yaratıcı LeSean Thomas’tan (Canonbusters) Japonya’da geçen yepyeni altı bölümlük bir anime dizisi geliyor. Hikaye, gizemli bir kızı korumak için eski hayatına dönen Afrika kökenli bir samuray savaşçısını anlatıyor.

 

Just Say Yes

Netflix Çıkış Tarihi: 2 Nisan

Just Say Yes, Jim Bakkum, Noortje Herlaar, Nienke Plas ve Tino Martin’in başrollerini paylaştığı, yıllardır mükemmel düğününü hayal eden ama işler her zaman planlandığı gibi gitmeyen bir kadın hakkında bir komedi filmidir.

 

Madam Claude (2021)

Netflix Çıkış Tarihi: 2 Nisan

Yazar ve yönetmen Sylvie Verheyde, Paris’te geçen bu yepyeni dönem dramasıyla Netflix’e geliyor. 1960’ların Paris’inde, Madame Claude’un etkisi seks işçiliği dünyasının ötesine uzanır.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like