1. Ana
  2. Netflix
  3. Netflix’te İzlenebilecek En iyi 7 Seyahat Programı

Netflix’te İzlenebilecek En iyi 7 Seyahat Programı

Dünya öyle büyüleyici bir yer ki her köşesini keşfetme fırsatını kim istemez ki? Birçok gezgin deneyimlerini ve hikayelerini paylaştığı için dünyanın sırlarına her zamankinden daha çok ulaşabiliyoruz. Seyahat programları da bunu sağlıyor. Aynısını tadamayanlara dünyanın daha büyük bir parçasının deneyimini yaşatıyorlar. Netflix’te mevcut olan bu yedi kaliteli seyahat programıyla hayal gücünüzü besleyin.

Breakfast, Lunch & Dinner, 2019


IMDB 6.7/10

Şef David Chang, keyif düşkünü ünlü konuklar eşliğinde yemek, kültür ve kimlik hakkındaki bağlara dikkat çekiyor.

 

Conan Without Borders, 2018


IMDB  8.1/10

Gece yayınlanan bir talk show programının sunucusu olan Conan O’Brien, mizah anlayışını dünyanın uzak köşelerine taşımasını sağlayan bu özel program için yollara düşüyor.

 

Dark Tourist (Kara Turist), 2018


IMDB  7.6/10

Gazeteci David Farrier, kara turizm yaparak dünyayı geziyor. Nükleer bir göl ve lanetli bir orman gibi dünya üzerindeki sıra dışı ve genellikle dehşet verici turistik yerleri ziyaret ediyor.

 

Extreme Engagement, 2019


IMDB 5.3/10
Nişanlı çift, birbirinden farklı topluluklarda bulunan evlilik âdetlerini araştırmak üzere bir yıl boyunca dünyayı turluyor. Bu yolculuk onları yakınlaştıracak mı yoksa uzaklaştıracak mı?

 

The Homecoming, 2015

Çin, Nepal, İtalya, Kanada ve Fransa dâhil kendi ülkelerinde yapılan gezilerde Kore programı ‘Abnormal Summit’in katılımcıları; kadro arkadaşlarına rehberlik ediyor.

 

Jack Whitehall: Travels with my Father, 2019


IMDB 7.7/10
Eğlenceli komedyen Jack Whitehall ve mizacı ona pek benzemeyen babası Michael, ilişkilerini güçlendirmek için yabancı topraklarda ilginç seyahatlere çıkıyorlar.

 

The Kindness Diaries, 2019


IMDB 8.1/10

Leon Logothetis, klasik motosikletine ve yabancı insanların güvenine sığınarak dünyayı geziyor. Yapılan yardımlara ise tuhaf yollarla teşekkür ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>