in

Netflix, Yeni Kore Dizisi Thirty-Nine’dan Fragman Yayınladı

Kore aile drama dizisi Thirty-Nine’ın ilk fragmanıyla yine karşımızda. Herkes Netflix’in onlar için ne hazırladığını görmek için can atıyor. Gösterinin bu yıl 16 Şubat’ta yayınlanacağı için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Netflix Filipinler, duyuruyu, gösterinin önde gelen aktrislerinin bir resmi ile bugün erken saatlerde Twitter’da şu notla yaptı:

“Gerçekten GV’leri sadece bu Pazartesi söylediler. Son Ye-jin, Jeon Mi-do ve Kim Ji-hyun, bu şubat ayında gelecek olan Thirty Nine’da rol alıyor.”

Özet

Thirty-Nine, liseden beri birlikte oldukları bilinen Jung Chan-young, Cha Mi-jo ve Jang Joo-hee adlı üç arkadaş etrafında dönüyor. Üçlü, hayatlarının her detayını kendi aralarında paylaşır. İyisiyle kötüsüyle tüm yol boyunca birlikteydiler.

Jung oyuncu olmayı çok istiyordu ama daha sonra oyunculuk öğretmeni oldu. Jang, bir departman tezgahında Kozmetik Direktörü iken Cha, Gangnam’daki bir sağlık merkezinin baş dermatoloğudur.

Üçlü, yeni bir 40. doğum günü bölümü açmaya hazırlanırken, belirli beklenmedik senaryolar, üstesinden gelmek zorunda kalacakları değişiklikleri oluşturmakla karşı karşıya kalıyor.

Thirty-Nine’da Kim Kimi Canlandırıyor?

Kim Sang-ho, Jung Chan-young (Jeon Mi-do) ve Jang Joo-hee’yi (Kim Ji-Hyun) ana karakterler olarak öne çıkıyor. Diğer yardımcı karakterler arasında Seo Ji-young (Mi-jo’nun annesi), Seo Hyun Cheol (Chan-young’un babası) ve Ahn So-hee (Kim Sen-woo’nun küçük kız kardeşi) yer alıyor.

Fragmanda, diğer şeylerin yanı sıra birlikte harika anları paylaşan, birlikte zaman geçiren, Karaoke barlarında şarkı söyleyen, selfie çeken üçlüye bir bakış yer alıyor. Acı tatlı anları aşağıdaki fragmanda görebilirsiniz:

Dizinin tamamı 16 Şubat 2022’de Netflix’te yayınlanacak.

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

MUBI’de Günün Filmi: Bulutları Beklerken (2003)

Netflix, Ryan Reynolds’ın Başrolde Olduğu ‘The Adam Project’ Filmini Yayınlayacak