Netflix, uluslararası yayınlarla yelpazesini gittikçe genişletmeye devam ediyor. Yayın devi şimdi de 27 Kasım’da Güney Afrika filmi Riding With Sugar’ı  yayın platformunda yayınlamaya hazırlanıyor. Yapımı yaklaşık 17  yıl alan film, Cannes Lions Altın Ödüllü Sunu Gonera tarafından yazıldı ve yönetildi.

Yakında yayınlanacak olan Güney Afrika filmi Riding With Sugar filmini diğer filmlerden ayıran en önemli şey, filmin yönetmen ve senaristi olan Sunu Gonera’nın tam 17 yıl boyunca ortaya koyduğu olağanüstü çabalar. Bu nedenle, birçok insan bu büyük çaba sonunda nasıl bir işin çıktığını izlemek için filmi dört gözle bekliyor.

Riding With Sugar’ın hikayesi, zorluklar karşısında zafer ve umut dolu bir hikayedir. Yapımcılığını Helena Spring Films’in üstlendiği benzersiz Afrika hikayesi, izleyenleri genç bir mültecinin BMX bisiklet şampiyonası zaferindeki yolculuğuna götürecek.

Sunu Goneras' “Riding With Sugar”to Premiere on Netflix November 27th - The  Lagos Review

Film, daha iyi bir hayat yaşayabilmek için bisiklet şampiyonluğunu kazanmak gibi bir hayali olan mülteci Joshua’nın hikayesi etrafında dönüyor. Fakat, bir kaza olduktan sonra hayalleri paramparça oluyor. Tüm bunlara rağmen, Afrika’daki mülteci gençleri barındırmak için çalışan Mambo adlı kişi tarafından kendisine bir barınak ve bir iş veriliyor. Joshua, Olivia adlı bir dansçıyla karşılaştığında, daha önce hiç görmediği bir dünyaya getiriliyor.

Riding With Sugar, sadece yıldız oyuncularıyla değil, Gonera ile de çok emin ellerde. Gonera, 2007’de Pride, 13 Reasons Why, Snowfall ve Madam Secretary gibi filmleri yönetti.

Riding With Sugar filminde birçok yıldız rol alıyor. Aralarında,  Hakeem Kae-Kazim (Black Sails, Pirates of the CaribbeanX-Men, Hotel Rwanda), Charles Mnene (The Bill, Holby City, Doctors, Ahead of the Class) ve Simona Brown (Guilt, the Roots remake ve Him) bulunuyor.

İşte filmin fragmanı:

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like