in

Netflix imzalı Neymar: Kusursuz Kaos, 25 Ocak’ta yayında

Paris Saint-Germain’in Brezilyalı süperstarı Neymar, 25 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak Neymar: The Perfect Chaos mini dizisi ile kişisel hayatının kapılarını izleyicilere açıyor. Amazon Prime’da yayınlanan Arsène Wenger: Invincible belgeselinin tarzını takip eden Neymar: The Perfect Chaos, hayranlara dünya futbolunun en büyük yıldızlarından birine farklı bir bakış açışı sunmayı amaçlıyor.

İki hafta sonra yayınlanacak olan belgeselde; David Beckham, Lionel Messi, Kylian Mbappe, Daniel Alves ve Thiago Silva gibi isimler ve yıldız oyuncunun aile üyeleri dahil olmak üzere, Neymar’a geçmişten günümüze yakın olan isimlerin yer aldığı özel röportajlar da bizleri bekliyor olacak. Ayrıca David Charles Rodrigues’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin yapımcıları arasında LeBron James ve Maverick Carter gibi isimler yer alıyor.

Bizleri neler bekliyor?

Toplamda üç bölümden oluşacak dizi, Neymar’ın anavatanı Brezilya’da çocukluğunun geçtiği Santos yıllarından, onu dünya çapında bir futbolcu yapan Barcelona’ya kadar olan yolculuğunu merkezine alacak. Ayrıca Neymar’ın 2017’de PSG’ye transferini ve Brezilya milli takımıyla olan kariyerini de yakından takip edecek olan dizi, yıldız oyuncunun kariyerindeki iniş ve çıkışlarına ve onun saha dışında nasıl biri olduğuna dair derinlemesine bir fikir sunmayı amaçlıyor. Neymar, bilindiği üzere futbol dünyasında ve özel hayatında sıklıkla tartışılan bir isim olarak görülüyor ve bu belgesel, ünlü olduğu kadar gündem maddesi haline gelen bir oyuncuya içeriden bir bakış sunmaya hazır görünüyor.

Fragmanda dizinin nasıl başlamasını istediği sorulduğunda Neymar şu yanıtı veriyor: “Davranışlarım hakkında olmalı. İnsanlar beni yargılıyor, biliyor musunuz? ‘Neymar bir canavar, şu ve bu’. Bu benim devam etmemi sağlardı. Bu sayede, hakkımda kötü konuşan insanlar sonunda beni daha iyi tanırlardı.” Ayrıca Neymar’ın kendini tanımayanlar için de güzel bir söylemi var: ‘”Beni tanımayanlar için ben otomatik olarak Joker’im.”

Written by Arda Ilgaz

Bir cevap yazın

Kevin Smith, Ben Affleck’in Superman Olduğu Bir Film Yazdığını Söyledi

Amazon Prime Video’da İzleyebileceğiniz 3 Yeni Aksiyon Filmi