1. Ana
  2. Sinema Gündemi
  3. Kate Middleton ve Meghan Markle’ın Aralarının Bozuk Olduğu İddiaları Yalan Çıktı – İkili Noel’i Beraber Geçirecek

Kate Middleton ve Meghan Markle’ın Aralarının Bozuk Olduğu İddiaları Yalan Çıktı – İkili Noel’i Beraber Geçirecek

Her gün Kraliyet Ailesi’nin gelinleri Kate Middleton ve Meghan Markle’ın aralarının bozuk olduğu veya sorunlar yaşadıkları ile ilgili en az bir iki haber yayınlanıyor. Markle’ın Kraliyet Ailesi’ne katıldığı günden beri Middleton ile sorun yaşadığını yazan basın, en son ikilinin arasında oldukça soğuk rüzgarlar estiğini bildirmişti. Ancak yeni gelen haber, tüm bu iddiaları yalanlayacak düzeyde! Prens William, karısı Düşes Kate ve Prens Harry ile karısı Düşes Meghan, Noel’i Sandringham’da, Kraliçe Elizabeth ile birlikte geçirecekler. People dergisinin onayladığı habere göre, William ve Kate, çocukları 5 yaşındaki Prens George, 3 yaşındaki Prenses Charlotte ve 7 aylık oğulları Prens Louis’in Noel’i evde geçireceklerini de ekledi.

William, Kate, Meghan ve Harry çiftleri geçen seneki Noel’i de birlikte geçirmişlerdi. Aynı zamanda Kate, Meghan’ın hamile olduğunu öğrendiğinde de George, Charlotte ve Louis için bir kuzen sahibi olmanın çok özel olacağını söyleyerek, Meghan’ı tebrik etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>