1964 yapımı birçok ödül kazanan Mary Poppins filminin geri dönüş filmi olan Mary Poppins Dönüyor filmi, 28 Aralık 2018’de vizyona girecek. Filmin başrol oyuncusu Emily Blunt’ı Mary Poppins rolünde göreceğiz. Blunt, filmdeki rol arkadaşları Emily Mortimer ve Ben Whishaw ile Salı günü SiriusXM radyosuna konuk oldu ve film hakkında konuştular. Blunt, yakın zamanda Variety dergisine verdiği röportajda da orijinal Mary Poppins olan Julie Andrews’un neden 2018 yapımı Mary Poppins’te yer almadığı sorusuna da yanıt vermişti.

Tüm bu şeylerden elini çekmişti. Julie’nin filme biraz katılmasıyla alakalı düşünceler vardı ve Julie bu konuda çok nazik davrandı. Rob Marshall’a dedi ki, ‘Bu ne biliyor musun? Bu film, Emily’nin Mary Poppins versiyonu ve ben bir anda filme girip insanların ‘Ee gerçek Mary Poppins bu.’ demelerini istemiyorum, anlarsın ya?’.

Mary Poppins Geri Dönüyor filmi 1930’larda Londra’da geçiyor. İlk filmde ufaklık olan Michael ve Jane artık büyümüşlerdir. Michael ve Jane, Michael’ın üç çocuğu ve kahyaları Ellen ile birlikte yaşamaktadır. Ancak Michael’ın bir kayıp yaşamasının ardından dadıları Mary Poppins tekrar hayatlarına girer. Poppins, ailenin hayatlarında eksik olan mutluluk ve merak hissini yeniden keşfetmelerine yardımcı olacaktır.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like