1. Ana
  2. Diğer
  3. Lupita Nyong’o, Bulunduğu En Zor Projenin Yeni Korku Filmi Us Olduğunu Söyledi

Lupita Nyong’o, Bulunduğu En Zor Projenin Yeni Korku Filmi Us Olduğunu Söyledi

Başarılı oyuncu Lupita Nyong’o, yeni korku filmi Us (Biz)’ın tanıtımı için The Ellen DeGeneres Show’a katıldı. Black Panther, 12 Years a Slave, Stars Wars gibi önemli filmlerde yer alan Nyong’o, Ellen’a yer aldığı tüm filmler içinde en çok Us’da zorlandığını söyledi.

Film, Jordan Peele’nin zihninden çıkmış bir kabustu. Film için çekim yapmak çok zordu, ah gerçekten çok zordu! Onlar gerçekten çok farklılar. Filmdeki karakterime adapte olabilmek için kendimin karanlık yönlerini keşfetmem ve yaratması oldukça eğlenceli olan deli bir ses bulmam gerekti.

Nyong’o, filmde Adelaide Wilson karakterine hayat veriyor. Adelaide, anksiyete sorunu yaşayan iki çocuğun annesi. Filmde yorucu geçen bir senenin sonunda ailecek kafa dinlemek için Kaliforniya’da bir sahil kenarında bulunan evlerine gitme kararı almalarının ardından yaşananlar anlatılıyor. Geceye doğru Adelaide’in anksiyetesi artar ve tedirgin olmaya başlar. Aile üyeleri bir anda evlerinin dışında el ele tutuşan dört kişi görürler. Bu kişiler yaklaştıklarında onların kendileri olduklarını fark ederler. Tek fark ise, ya onlar yaşamaya devam edecektir ya da Wilson ailesi.

Lupita Nyong’o, Winston Duke, Elisabeth Moss gibi isimlerin yer aldığı, ülkemizde 22 Mart’ta vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda Jordan Peele oturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>