1. Ana
  2. Diğer
  3. Killing Eve’ın Oyuncuları İkinci Sezon Hakkında Bilgi Verdi

Killing Eve’ın Oyuncuları İkinci Sezon Hakkında Bilgi Verdi

Televizyon hayatına başladığından beri birçok dalda aday ve ödül sahibi olan Killing Eve dizisinin sevilen oyuncuları Sandra Oh ve Jodie Comer dizinin ikinci sezonu hakkında konuşmak için Winter TCA Basın Turu’nun 2019 ayağında panele katıldılar. Dizinin başrol oyuncularına dizinin yapımcısı ve yazarı Emerald Fennel, Fiona Shaw ve yapımcı Sally Woodward-Gentle da katıldı. Panelde dizinin takipçilerini ilgilendirecek açıklamalar yapan başrol oyuncuları, dizinin ilk sezonunun finalinde onları şok eden anlar ve ikinci sezondan neler bekledikleri hakkında konuştular.

Bence dizinin sezon finalinde Eve’in Villanelle’i bıçaklaması ve Villanelle’in buna tepkisi ile bunu algılayışı en ilginç andı. Bence bu olay onları etkiler ve onları hiçbirinin beklemeyeceği şekilde değiştirir. (Jodie Comer)

Eve’in de Villanelle’in her ikisini de biraz farklı şekillerde savunmasız görüyorsunuz. Çünkü ikisi de çizgiyi aştılar ve geri dönmek için hiçbir yolları yok. Dizinin başında iki karakteri de farklı güvenlik açığına sürükleyebilecek bir enerjimiz vardı. (Sandra Oh)

İkinci sezonda izleyicilerle yeni bir suikastçı tanıştırılacak. Dizinin yapımcısı ve yazarı Emerald Fennel’ın açıklamasına göre yeni suikastçının diziye girmesi ile iki başrolün arasına ilk defa başka biri girecek. Killing Eve’in yeni sezonu için sabırsızlanıyorsanız, Nisan ayında diziye kavuşacağınızın müjdesini veririz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>