in

İstanbul’da Unutulmaz Bir Evlenme Teklifi Yapmak İçin En ideal 7 Mekan

Tanıştınız ettiniz, sevdiniz sevildiniz bir baktınız iş ciddiye bindi ve o teklif kaçınılmaz bir hal aldı; o zaman tek taş sizden ideal mekan bizden!

1. Kız Kulesi Restaurant

1kizkulesi
Her halde buranın büyüsüne kapılmayıp evlenme teklifine hayır diyecek bir kadın yoktur; kaldı ki “Hayır” desin ve koşar adım kaçmaya kalksın, denizin ortasında nereye gidiyorsun? Her bakımdan teklif için ideal, biraz tuzlu olduğunu da belirtelim Kız Kulesi Restaurant‘ın.

2. Ferahfeza

2ferahfeza
Lüks, şık ve menüsü oldukça zengin bir mekan olan Ferahfeza “Evet” cevabını almak için ideal, manzarasında kaybolursun öyle söyleyelim; kutlama için de Karaköy’den Asmalımescit’e çıkarsınız artık.

3. Lacivert Restaurant

3lacivertrestaurant
Öncelikle rakı seven kadın candır (gerisi heyecandır) orada bir anlaşalım, Anadoluhisarı’nda köprünün dibinde yer alan Lacivert Restaurant‘ta rakı-balık keyfi yaparken bu teklifi yapmak düşünmeden “Evet” dedirtebilir.

4. Feriye Lokantası

4feriyelokantasi
Türk mutfağı seven o kadını kalbinden vurmak için bire bir mekanlardan Feriye Lokantası; biraz ağır başlı bir şekilde hissettirmeden ilerleyin, garsonları da organize ettikten sonra gönül rahatlığıyla sürprizinizi yapın.

5. Le Fumoir

5lefumoirrestaurant
Hem lüks hem de rahat ender yerlerden Le Fumoir; biralarınızı açıp atıştırmalıklarını yuvarlarken kahkahalar havada uçuşsun, derken “Ştonk!” açın yüzük kutusunu, eğlenceli muhabbetin arasında beklenmedik bir vole “Heralde evet!” dedirtecektir.

6. Poseidon

6poseidonbebek
Şöyle boğazın dibinde, envai çeşit balığı bulabileceğiniz enfes mekanlardan biri Poseidon; yine rakı girsin devreye, hafif çakırkeyif olduğunuzda patlatın bombayı; “Hayır” derse denize atarsanız, balık bilmezse Halik bilir. (Şaka tabii yapmayın böyle bir şey)

7. Dragon Restaurant

7dragonrestaurant
Sürprizlere ve farklılıklara açık o kadına teklifinizi Uzak Doğu restoranında yapmak isterseniz Dragon Restaurant biçilmiş kaftan; mekan zaten Reina’nın içerisinde ki “Evet!” cevabı sonrası kutlama eğlencesi için doğru yer!

Written by Selin Akcay

İstanbul Üniversitesi'nde Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Selin, şu anda global bir kozmetik firmasında içerik editörü olarak çalışıyor.

Bir cevap yazın

Bu Kadın Kemanını Alıp Fillere Küçük Bir Dinleti Sunar.. Fillerin Tepkisiyse Müziğin Evrenselliğini Doğrular Nitelikte!

O Ses İtalya’ya Katılan Bu Rahibe Muhteşem Sesiyle Önce Seyircileri Sonraysa Jüriyi Şaşkınlık İçinde Bıraktı!