1. Ana
  2. Diğer
  3. İndirim Kuponu İle Alışverişlerinizden İndirim Kazanmanın 5 Yolu

İndirim Kuponu İle Alışverişlerinizden İndirim Kazanmanın 5 Yolu

İnternet siteleri arasında artan rekabetten dolayı hem müşteri çekebilmek hem de mevcut müşterilerini kaçırmamak için aktif olarak indirim kuponları paylaşıyorlar. Amerika’da ve Avrupa’nın hemen hemen her ülkesinde, müşterilerin online alışverişlerini tamamlamadan önce aktif ederek indirim aldığı bu özel kodlar, gün geçtikçe ülkemizde de popülerliğini arttırıyor.  Peki bu indirim kuponlarını nereden alabilirsiniz? Güncel indirimler nasıl yakalanır? Gelin bu sorulara birlikte cevap verelim:

1) E-mail Bülteni Aboneliği

email-bulteni

Müşterilerini güncel kampanya ve indirimlerden haberdar etmek için e-ticaret sitelerinin çoğu e-mail bülteni aboneliği talep ediyor. Bu bültenlere e-mailinizle kaydolabilir ve güncel indirim kuponlarından süreleri geçmeden haberdar olabilir ve alışverişlerinizde indirim kazanabilirsiniz.

2) Facebook ve Youtube Reklamları

prerollad

Artık online alışveriş siteleri sizin hangi ürünlere baktığınızı ve hangi ürünleri sepete attıktan sonra alışverişinizi tamamlamadan siteden çıktığınızı takip edebiliyor ve buna göre size özel reklamlar gösterebiliyor. Genellikle Facebook, Youtube gibi internet sitelerinde çıkan bu reklamlarda, alışveriş siteleri alışverişinizi tamamlamaya teşvik edici kampanya ve size özel indirim kuponları yayımlayabiliyor. Siz de kasıtlı olarak ürünü sepete atıp siteden çıkarak bir süre Facebook ve Youtube’da gezinerek benzer teklifleri yakalayabilirsiniz. Tabi alışveriş yapacağınız site böyle bir kampanya tanımladıysa.

3) İndirim Kuponu Siteleri

kupon-siteleri

Ben e-mail bültenleriyle, reklam takipleriyle uğraşamam diyen internet kullanıcılarının faydalanabileceği en güzel kaynak indirim kuponu siteleri olur. Bu sitelerde siz online alışveriş sitelerinin paylaştığı indirim kuponlarını tek tıkla ücretsiz olarak alabilir ve alışverişlerinizden indirim kazanabilirsiniz. Türkiye’de en güncel indirimleri KuponKodlari.com adresinden bulabilirken, Amerika alışverişlerinizde RetailMeNot.com diğer ülkeler içinse CupoNation.com‘dan faydalanabilirsiniz.

4) Forumlar

forumlar

Forumları da indirim kuponlarının sıklıkla ve güncel olarak paylaşıldığı alanlara dahil edebiliriz. Örneğin DonanımHaber.com‘un “Sıcak Fırsatlar” bölümünde çok farklı kategorilerden alışveriş sitelerinin kampanya ve indirimlerini anında bulabilir ya da kullanıcılara özel tanımlanmış hediye çeklerini cüzi fiyatlara satın alabilirsiniz.

5) Sosyal Medya Hesapları

sosyal-aglar

Son olarak indirim kuponlarını markaların Facebook ve Twitter gibi resmi sosyal medya hesaplarından da alabilirsiniz. Özellikle sevgililer günü ve anneler günü gibi özel günlerde bir çok e-ticaret sitesi indirim kuponu paylaşıyor. Siz de sürekli alışveriş yaptığınız e-ticaret sitelerinin sosyal medya hesaplarını takibe alarak bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>