1. Ana
  2. Diğer
  3. İkiz Olduğunu Düşünen Jax Ve Reddy’nin Onlara Göre Tek Farkı Saçları

İkiz Olduğunu Düşünen Jax Ve Reddy’nin Onlara Göre Tek Farkı Saçları

Çocukların tertemiz dünyasında kaybolmak istiyorum bazen. Onların dünyasını doya doya koklamak, kucağıma alıp sevmek, yanaklarından öpmek istiyorum. Öyle masumlar ki; kirli düşüncelerin varlığından bile habersizler.

Böyle masum dünyalardan biri de Jax ve Reddy’nin dünyası. 5 yaşındaki Jax, en yakın arkadaşı Reddy ile kendisini ikiz zannediyor. Ve aralarındaki tek farkın ise kendisinin saçlarını dikmesinden ve arkadaşı Reddy’nin ise saçlarının çok kısa olmasından kaynaklandığı düşüncesinde. Şimdi fotoğraflarını göreceksiniz ve “masum dünya” tabiri içinizi ısıtacak ve yüzünüze kocaman, sıcacık bir gülümseme yerleştirecek.

Jax, aralarındaki tek farkın saçı olduğunu düşündüğü için saçlarını Reddy gibi kısacık kestirirse öğretmenlerinin ikisini ayırt edemeyeceğini düşünür ve saçlarını kestirir. Artık öğretmenleri, ikisini ayıramayacaktı. Çünkü onlar ikizdi.

Jax’in annesi Lydia,oğlunun öğretmenlerinin ikisini ayıramayacaklarını düşündüğü için pazartesi sabahı oğlunun okula gitmek için sabırsızlandığını söylüyor.

Lydia Stith Rosebush, Love What Matters isimli Facebook sayfasında paylaştıktan sonra gönderi viral oluyor ve 85 bin kişi tarafından izlenip 25 binden fazla paylaşım oranına erişiyor.

Çocukların dünyasında olmayan ırk ayrımının ve diğer karanlık düşüncelerin hiçbirinin biz yetişkinlerin dünyasından da çıkmasını temenni ediyoruz. Bırakalım dünyayı onlar yönetsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>