Sun Pictures’ın Hintli süper yıldızı Rajinikanth’ın oynadığı “Annaatthe” adlı filmin Haydarabad’daki çekim programı, ekip üyelerinin COVID-19 test sonuçlarının pozitif çıkması nedeniyle durduruldu.

Twitter’da Çarşamba günü paylaşımda bulunan Sun Pictures, “Annaathe çekimindeki rutin testler sırasında 4 ekip üyesinin testleri pozitif çıktı. Superstar @rajinikanth ve diğer ekip üyeleri negatif çıktı. En üst düzeyde güvenliği sağlamak için #Annaatthe çekimleri ertelendi” diye tweet attı.

Bir aksiyon-draması olan filmin Aralık 2019’da ana çekimine başlandı. Ancak Hindistan’da koronavirüs pandemisinin hızla yayılması nedeniyle bu yılın başlarında prodüksiyon durduruldu.

Rajinikanth, 70. doğum günü kutlamalarının hemen ardından yaptığı bir uçuştan sonra, bu ayın başlarında Haydarabad’da çekimlere yeniden başlandı.

Tamilce ‘abi’ anlamına gelen sözcüklerden biri olan “Annaatthe” isimli filmin kadrosunda aynı zamanda tanınmış Nayanthara (“Darbar”), Keerthy Suresh (“Hindistan Güzeli”) ve Prakash Raj (“Paava Kadhaigal”) da yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Siva (“Viswasam”) oturuyor.

Sun Pictures, medya baronu Kalanithi Maran’ın film, televizyon, radyo, akış ve yayıncılık alanlarının yanı sıra IPL kriket franchise’ını da kapsayan Sun Group’un bir parçasıdır.

Rajinikanth, Güney Hindistan yıldızları arasında bir fenomendir. Popülerliği ABD ve Japonya’daki hayran kitlelerini dikkate alırsak oldukça ünlü bir yıldızdır. Yaptığı her proje, hayranlar tarafından büyük bir olay olarak değerlendiriliyor ve o kadar çılgınlığa neden oluyor ki, sinemalar, vizyona girdikleri ilk hafta tüm gün boyunca arka arkaya gösterime sunuyorlar.

Yıllarca süren spekülasyonlardan sonra 2017’de Rajinikanth siyasi alana adım atma kararını resmen açıkladı.

Rajinikanth’ın yaşadığı güney Hindistan eyaleti Tamil Nadu’da seçimler 2021’de yapılacak. Süper yıldızın eski rol arkadaşı ve arkadaşı Kamal Haasan, siyasete girmeye başladı. Rajinikanth’ın sandık başına mı yoksa tek başına mı gitmek için onunla ittifak kurup kurmayacağı henüz belli değil. Kendisinden Ocak ayında bir karar vermesi bekleniyor.

MG Ramachandran’ın son dönemlerinden başlayarak uzun zamandır yıldızlardan dönen politikacılar tarafından yönetilen bir eyalet olan Tamil Nadu, son yıllarda eski başbakanlar aktris J. Jayalalithaa ve senarist MK Karunanidhi’nin ölümlerinin ardından siviller tarafından yönetiliyor.

 

0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like