Netflix, Godzilla anime dizisi ‘Godzilla Singular Point’in Haziran 2021 tarihinde platformda yayınlanacağını duyurdu. ‘Godzilla Singular Point’in konusu, oyuncu kadrosu ve Netflix yayın tarihini de içeren her şeyi bu yazımızda işledik. Gelin beraber öğrenelim.

Godzilla Singular Point, Atsushi Takahashi tarafından yönetilen yeni uluslararası lisanslı bir Netflix orijinal Japon anime dizisidir. Seri, Toh EnJoe tarafından yazılmıştır ve prodüksiyonu Studio Bones ve Orange tarafından yapılmıştır.

Godzilla Singular Point 1. sezonu ne zaman Netflix’e geliyor?

Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte Godzilla: Singular Point’in Haziran 2021’de Netflix’e geleceğini doğrulayabiliriz. Ne yazık ki Netflix henüz anime dizisinin çıkış tarihini tam olarak açıklamadığı için Haziran’ın kaçında yayınlanacağı henüz belli değil.

Peki Godzilla Singular Point Japonya’da yayınlandı mı? Animenin ilk bölümü 25 Mart 2021’de Netflix Japonya’da yayınlandı. Neredeyse bir hafta sonra bölüm Tokyo MX ve diğer Japon kanallarında yayınlandı.

Godzilla Singular Point, dünya çapında Netflix’te yayınlanmadan önce tüm sezonu ilk olarak Japonya’da yayınlayacak.

Godzilla’nın konusu nedir?

Gezegenlerini kesin bir yok oluştan kurtarmak için her ikisi de dahiyane zekaya sahip bir yüksek lisans öğrencisi ve bir mühendis, Kaiju’nun Dünya’daki yükselişine karşı mücadeleye öncülük eder.

Godzilla Singular Point’in oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Godzilla Singular Point’da yer alan başrol ve yardımcı oyuncular şöyle:

Kadroda Yume Miyamoto (Mei Kamino), Shouya Ishige (Yun Arikawa), Misaki Kuno (Pero 2), Youheo Azakami (Shunya Satou), Tarou Kiuchi (Haberu Katou), Ayako Takeuchi (Satomi Kanehara), Kenta Miyake (Michael Stephen), Kouda Kaho (Guiying Li), Masako Isobe (Tilda Miller) yer alıyor.

Godzilla Singular Point’de kaç bölüm yer alacak?

Animenin ilk sezonunda toplam 13 bölüm olacağı doğrulandı. Her bölüm yaklaşık 23 dakika sürecek.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like