1. Ana
  2. Diğer
  3. Game of Thrones’un Kadın Oyuncuları Dizi Hakkındaki Son Sözlerini Söylediler

Game of Thrones’un Kadın Oyuncuları Dizi Hakkındaki Son Sözlerini Söylediler

Başladığı günden beri giderek büyüyen bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones efsanesi son sezonu ile ekranlara veda edecek. Son sezon herkes tarafından heyecanla beklenirken dizinin kadın oyuncuları Sophie Turner, Maisie Williams, Lena Headey ve Gwendoline Christie İngiltere’nin Vogue Nisan basımına röportaj verdiler. Game of Thrones’un birbirinden güzel kadın oyuncuları dergiye dizinin hakkında söylemek istedikleri son şeyleri söylediler.

Sophie, dizinin son çekim günü hakkında: Kendimi kontrol edemedim. Setteki kişilerle sarıldıktan sonra saatlerce ve saatlerce ağladım. Onunla beraber büyüdüğüm bir karakteri geride bırakmak gibiydi. Neredeyse ölüm gibiydi.

Maisie, 55 gece süren savaş sahnesinde yer alması hakkında: Dünyadaki ne eğitim olursa olsun beni bu gece çekimleri için ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılık miktarına hazırlayamazdı. Saat sabahın dördü olduğunda etrafınıza bakıyorsunuz ve ‘Bu çok gülünç. Ne yapıyoruz biz?’ diyorsunuz.

Sophie, kadınların dizideki rolleri hakkında: Bazı insanlar ‘Bu kadın düşmanı bir dizi çünkü dizideki tüm kadın karakterler tecavüze uğruyor.’ gibi yorumlar yapıyordu. Ama dizide zirveye çıkan karakterlerin çoğu kadındı.

Maisie, kadınların dizideki rolleri hakkında: Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu sezondaki anahtar karakterlerin hepsi kadın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>