Mermilerin Havada Uçuşup Hukuksuzluğun Sınır Tanımadığı 15 Mafya FilmiOnce Upon A Time In America – Bir Zamanlar Amerika (IMDB: 8,4/10)

20’lerin New York’unda beraber büyüyen David Noodles Aaronson ve arkadaşları 30’larda gangstar dünyasında fırtına gibi eserler ve zamanla dağılırlar. 60’ların sonunda Aaronson, New York’a geri döner ve geçmişiyle yüzleşir.

Scarface – Yaralı Yüz (IMDB: 8,3/10)

Küba’dan Amerika’ya göç hakkı tanınanlar arasında çok sayıda azılı suçlu da bulunmaktadır. Bunlardan biri de Tony Montana. Miami’ye göç eden Montana, kendini uyuşturucu babalarından Frank Lopez’in kanatları altında bulur.

Dalkomhan Insaeng – Acı Tatlı Hayat (IMDB: 7,7/10)

Seul’da lüks bir otelde müdür olarak çalışan Sun-Woo, patronu tarafından çok sevilmektedir. Sert bir patron olan Kang, herkesten sakladığı sevgilisinin başka bir ilişkisi olup olmadığını öğrenmek Sun-Woo’yu tutar. Kısa süre sonra sevgilisinin ihaneti ortaya çıkınca cezası ölüm olarak biçilir, fakat Sun-Woo buna karşı çıkar.

Pulp Fiction – Ucuz Roman (IMDB: 8,9/10)

Honey Bunny ve Pumpkin, genç ve birbirine aşık küçük bir soyguncudur. Vincent Vega ve Jules ise patronlarına ödemelerini geciktiren kişileri vurmaya giden iki gangsterdır. Bu sırada para karşılığı hile yapmayı reddeden cesur bir boksör de şehirden kaçar. Ve bir şekilde, birbirinden alakasız bu kişiler bir araya gelir.

Lat Sau San Taam – Sert Polis (IMDB: 7,9/10)

En yakın dostu ve ortağını silah kaçakçıları ile yapılan bir çatışmada kaybeden polis Tequila, arkadaşının intikamını almak için Tony isimli gizli bir polisle iş birliği yapar. Acımasız bir adam olan Tony, Hong Kong Triadı’na kiralık katil olarak sızmak ister. Bu sırada iki silah kaçakçısı örgüt birbirine saaş açtığı için içine sızması o kadar da kolay değildir.