Filmlerde İzlemeye Doyamadığımız Brad Pitt’in En İyi 15 FilmiWorld War Z – Dünya Savaşı Z (IMDB: 7/10)

İki kızı ve eşiyle mutlu bir hayat sürdüren Gerry Lane, ailesiyle birlikte trafikte iken yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu fark eder. BM çalışanı olan Gerry, ailesini güvenli bir yere yerleştirdikten sonra ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için çalışacaktır.

Troy – Truva (IMDB: 7,2/10)

Truvalı Prens Paris ile Prenses Helen’in aşkı bir imparatorluğun çöküşüne yol açar. Paris, Helen’i, kocası Menelaus’u terk etmesi için ikna eder. Helen’in Paris ile kaçtığını öğrenen Menelaus, kardeşi Agamemnon’un yardımı ile 50.000 asker taşıyan 1000 gemi ile asla yenilmeyen Truvalılar’a savaş açar.

Fury (IMDB: 7,6/10)

İkinci Dünya Savaşı’nın son anlarını anlatan filmde komutan Wardaddy, komutasındaki 4 kişi ile birlikte 300 düşman askeri ile karşı karşıya gelir. Almanya’da savaşın içine düşen son Amerikan ordusu askerleri 1 gün boyunca savaşmak zorunda kalırlar. Cephaneleri de az kalan bu askerlerin tek amacı buradan canlı bir şekilde çıkmaktır.

Moneyball – Kazanma Sanatı (IMDB: 7,6/10)

Billy Beane, kısıtlı bütçe ile Oaklond A beysbol takımını yoktan var eder ve zengin kulüplere meydan okuyacak hale getirir. Beysbolun inançlarını baştan aşağı sarsarak kendi kurallarıyla yeniden yazan Billy’nin kuralları kabul görmese de o, inancını ve azmini kaybetmeden bildiği yolda ilerlemeye devam eder.

The Tree Of Life – Hayat Ağacı (IMDB: 6,8/10)

Orta Batılı bir ailenin en büyük oğlu Jack, masum bir çocukluktan buruk bir yetişkinliğe geçiş yapar. Bu sırada babası ile çalkantılı bir ilişkisi vardır. Jack, modern çağda yolunu arayan bir olgunluk çağı yaşar. Kaderi sorgularken diğer yandan da yaşamın anlamını aramaktadır.