Canınız sıkıldıysa ve telefonda vakit geçirmeyi planlıyorsanız, Android telefonlar için eğlenceli vakit geçirebileceğiniz birbirinden farklı kategoride oyun bulunuyor. 2019 yılınan en iyi oyunlarına göz atarak kendine en uygun olanı telefonunuza indirin ve can sıkıntısından kurtulun!

15. PUBG Mobile

99 kişi ile hayatta kalan son kişi olabilmek için bir adaya fırlatıldığınız ücretsiz bir savaş oyunu olan PUBG’de hayatta kalan son kişi olabilmek için binalara girerek malzeme toplayın ve düşmanlarınıza karşı hazırlıklı olun. Oyunda isterseniz tek başınıza, ister grubunuzla yarışabilirsiniz. Ancak uyaralım; oyun oldukça bağımlılık yapıcı.

14. Alto’s Adventure


Son süratte snowboard yapmak hiç bu kadar rahatlatıcı olmamıştı! Oldukça kolay kontrol edilen oyun tek dokunuşla oynanırken birçok eğlenceyi sağlıyor. İnanılmaz gündüz ve gece görsel tasarımı, rahatlatıcı müzikleri ve sonsuz dağ manzaraları ile oyun sizi kendine bağlamayı başarıyor.

13. Sega Heroes


Klasik Sega oyunlarını seviyorsanız bu oyundan hoşlanacağınızdan eminiz! Klasik oyundan farklı olarak kahramanlardan oluşan ekibinizi kuruyorsunuz. Kurduğunuz ekip ile savaşmak için taşları eşleştirmeniz gerekiyor. Ne kadar puan kazanırsanız o kadar kahramanı ekibinize ekleme şansınız oluyor.

12. The Escapists


Hapishane günlük rutinlerinizi gerçekleştirirken yavaşça doğru fırsatlar ve güzel bir plan ile hapishaneden kaçışına gün sayıyorsun. Eski tarz grafiklerin kullanıldığı oyunda farklı hapishanelerden kaçmak için en doğru yolları bulmaya çalışırken diğer mahkumlardan dışarıdan içeriye malzeme sokabilenler ile iletişime geçebilir, bu malzemeleri alabilmek için para kazanabilir ve kaçış planınız için bir şeyler çalabilirsiniz.

11. Riptide GP: Renegade


Mükemmel grafikleri ile telefonda oynanabildiğine inanmakta zorlanacağınız bir oyun… Jetskiler ile yapılan bir yarış oyunu olan Riptide GP: Renegade, diğer yarış oyunlarıyla kıyaslandığında oldukça üstün geliyor. Telefonunuzun gücünü de test edebileceğiniz nitelikte bir oyun.

10. Dandara


Gizemli yaratıklar ile dolu bambaşka bir dünyayı keşfetmeye hazır mısınız? Gizlenmiş gizemleri ve sırları keşfeterek Dandara’yı düşmanlara karşı savaşmak ve hayatta kalabilmek için güçlendirin. Yeni şeyler keşfetmeyi seven oyunseverler için kaçırılmaması gereken bir oyun.

9. Out There


Güneş sisteminden çıkmış bir roketin içinde uyanan bir astronot olduğunuzu düşünün.. korkutucu değil mi? Galaksinin neresinde olduğunuzu bilmediğiniz oyunda yapmanız gereken şey hayatta kalmak. Geminiz boşluğa sürüklenirken hayatınızı devam ettirebilmek için malzemeler toplamaya çalışın.

8. Reigns


Bir Ortaçağ hükümdarı olarak vereceğiniz kararlar aile hanedanınız üzerinde oldukça büyük bir etkiye sahip. Tinder gibi bir formatı olan oyunda sağa sola kaydırarak istekleri yerine getiriyor ve bu sayede de krallığınıza huzur getirmeye çalışıyorsunuz.

7. Plague, Inc.


Tüm insanlığı yok etmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Elinizde bir virüs var ve sizin hedefiniz bu virüsü insanlar iyileşmeden tüm dünyaya yayarak insanlığın yok olması. Virüsün insanlara bulaşması için birçok yönteme sahipsiniz; isterseniz hava yoluyla, isterseniz hayvanları kullanarak virüsü insanlara bulaştırabilirsiniz.

6. rymdkapsel


Minimalist bir oyun olan rymdkapsel, gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Uzayın derinliklerinde yer alıyorsunuz ve düşman saldırılarından korunmak için kaynaklarınızı kullanarak kendinize üst düzey bir istasyon kurmalısınız. Elinizdeki kaynakları iyi kullanmanız gerektiğini hatırlatmamıza gerek yoktur herhalde.

5. You Must Build a Boat


Mürettebat olarak teknenizi inşa etmek için gerekli temel malzemeleri toplayarak işe koyulun. Teknenizi inşa ederken düşman saldırılarını, olumsuz hava koşullarını ve diğer tehlikeleri de göz önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Oyundaki amacınız, teknenizi tamamlayarak denize açılmak.

4. Slayaway Camp


Kesmeli biçmeli korku filmlerinde yer alan kötü adam tiplemesini canlandırdığınız oyuna hoş geldiniz! Yapmanız gereken; bir yaz kampındaki tüm gençleri öldürmek. Bazı bölümlerde kurbanlarınızı öldürmek için hazırladığınız ateş tuzağı sizin de sonunuzu getirebilir. O yüzden kurbanlarınızın korkulu rüyası olurken kendi canınızı kurtarmaya da dikkat edin.

3. Lara Croft Go


Lara Croft’un bu seferki işi biraz daha zor. Lara yalnızca düşmanlarla uğraşmıyor, aynı zamanda labirentleri çözmeye ve yıkılmakta olan kalıntıları yönlendirmeye çalışıyor. İnternet bağlantısı gerektirmeyen oyun, her yerde size eşlik ederek sıkıntınızı ortadan kaldırıyor.

2. Don’t Starve


Sürekli ölmeye hazır mısın? Bir mucit ve bilim adamı güvenli evlerinden dışarıya çıktılar ve hayatta kalmak için her yolu denemeliler. Bu oyunda örümcekler, karanlık veya herhangi bir şey ölümüne sebep olabilir. Hayatta kalabilmek için yemek yemeli ve bir şeyler inşa edebilmek için yeterli malzemeyi toplayabilmelisiniz.

1. Mini Metro


Oldukça eğlenceli bir strateji oyunu olan Mini Metro günümüz zorluklarının deneyimini yaşatıyor. Yolcuları taşımak için metro hatları inşa etmeli, kalabalık yerlere daha sık metro seferi eklemelisiniz. Uzak duraklar arası köprüler de kurarak ulaşımın kolaylaşmasını sağlayın ve yolcuları memnun edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like