in

Disenchantment Yeni Sezonu, Netflix’te yayında!

Matt Groening imzalı Netflix dizisi Disenchantment, dördüncü sezonuyla yaklaşık bir yıl aradan sonra geri döndü!

Spoiler uyarısı! Disenchantment’ın üçüncü sezonu, krallık devler tarafından kuşatılırken Bean (Abbi Jacobson), Luci (Eric André) ve Elfo’nun (Nat Faxon) yollarının ayrılmasıyla sona ermişti. Bean’in annesi Dagmar ise (Sharon Horgan), kızının ruhunu almak için yeniden ortaya çıkmıştı. Bean, onu son gördüğümüzde Dreamland’in yeni kraliçesi olmak için mücadele ediyordu ancak dördüncü sezon fragmanı, cehenneme yolculuğunun onu nasıl daha iyi bir lider ve daha başarılı bir sihir ustası haline getirdiğini gözler önüne seriyor. Bu detay, yeni sezonda bizleri nasıl bir tonun beklediğinin habercisi olabilir.

 

 

Fragmana bakılırsa Disenchantment, üçüncü sezonunda kaymaya başladığı ciddi tona daha da fazla eğilecek gibi görünüyor ve bu esnada kahramanlarının karakter gelişimlerinin de bu yönde ilerlemesini beklemek isabetli olacaktır. Bu geçiş, benzer dizileri düşünürsek riskli bir hareket olabilir ancak Disenchantment bunu yapabileceğinin sinyallerini bir önceki sezonda vermişti.

Written by Arda Ilgaz

22 yaşında, izmirli. bilkent üniversitesi'nde okuyor. trendlere, sinemaya ve spora tutkulu bir mühendis. paul thomas anderson hayranı. dijital platformlar için heyecanlı ama sinema salonlarının önemini kaybetmesinden korkuyor.

Bir cevap yazın

The Marvelous Mrs. Maisel Dizisinin 4. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

Titans Yeni Sezonunda Lex Luthor’u Görebiliriz