Söylentilere göre, David Lynch’in Netflix’te yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Projection Weekly’de yapılan bir haberde Lynch’in “Wisteria” adındaki projesinin Mayıs 2021’de prodüksiyona başlacağı söylendi. Projenin yapımcılığında Lynch, Sabrina S. Sutherland ile iş birliği yapacak ve çekimler Los Angeles’taki Calvert Studios’da yapılacak.

COVID-19 nedeniyle uygulanan karantina sırasında izleyicilerle sık sık YouTube kanalındaki “What’s David Up to?” adlı serisinde buluşan David Lynch, daha önce karantina olmasaydı şu anda bir film veya başka bir hikaye üzerinde çalışacağını ima eden konuşmalar yapıyordu.

Lynch, Temmuz ayında The Daily Beast’e yaptığı bir konuşmada ise “YouTube kanalımda daha az zaman harcayabileceğim anlamına gelen bazı şeyler olabilir” dedi.David Lynch Netflix Project, Working Title Wisteria, In the Works |  IndieWire

Lynch’in son uzun metrajlı film projesi 2006 yılında yapmış olduğu “Inland Empire”idi. O filmden sonra ise çok sevilen Twin Peaks dizisine geri dönmüştü. Yapımcı, 2017’de “Twin Peaks: The Return” çıkışından sonra 2019 yılında “What Did Jack Do?” adlı kısa film yapmıştı. Bu projelerden sonra herhangi bir film veya televizyon projesini açıklamamıştı.

Açıklamalara göre, Lynch’in yazıp yöneteceği yeni projede, beraber birçok iş yapmış olduğu Sabrina S. Sutherland ile iş birliği yapacak ve projenin yapımcılığını Sabrina üstlenecek. Prodüksiyonun 200 günde gerçekleştirilmesi planlandığı ve 85 milyon dolarlık bir bütçe olduğu söylentiler arasında bulunuyor.

Bu sırada, Lynch’i yeni projelerde görmek isteyen hayranları için iyi haberler var. David Lynch Foundation, yani film yapımcısı David Lynch’in adını taşıyan yardım kurumu 3 Aralık’ta canlı bir sanal yardım konserine ev sahipliği yapacak. Yer alacak kişiler arasında Graham Nash, Elvis Costello, Kesha, Sting ve daha fazlası bulunuyor. “Meditate America” adlı bu ücretsiz etkinlik, meditasyon desteğine ihtiyaç duyan herkes için yapılacak. Yetişkinler ve çocuklar, COVID-19 cephesindeki sağlık çalışanları, depresyonla mücadele eden gaziler ve risk altındaki topluluklarda yaşayan aileler dahil olmak üzere ihtiyacı olan kişilere bu meditasyon eğitimi verilecek.

Etkinliği George Stephanopoulos, Robin Roberts ve ABC’nin baş tıp muhabiri Dr. Jennifer Ashton sunacak. Ayrıca, Hugh Jackman ve Katy Perry ile meditasyon çalışmaları hakkında röportaj da yapılacak.

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like