in

‘Coming 2 America’ Mart 2021’de Amazon’da Yayınlanacak

Amazon, COVID-19 nedeniyle sinema gösterimi yapamayan sayısız Hollywood filmi arasında yer alan Eddie Murphy’nin devam filmi “Coming 2 America”yı yayınlamak için Paramount Pictures ile resmi olarak bir anlaşma imzaladı.

Coming 2 America hayranları devam filmini yaklaşık 32 senedir bekliyorlardı. Artık bu bekleyiş son buluyor çünkü film 5 Mart 2021 tarihinde Prime Video üzerinden yayınlanacak.

Craig Brewer (Dolemite Is My Name), yeni taç giyen Kral Akeem (Murphy) ve güvendiği sırdaşı Semmi’yi (Arsenio Hall) büyük Afrika ülkesi Zamunda’dan New York’un Queens kentine kadar dünyanın dört bir yanına götüren yeni bir macera devam filmini yönetti.

Devam filminde, James Earl Jones (Kral Jaffe Joffer), Shari Headley (Kraliçe Lisa), John Amos (Cleo McDowell) ve Louie Anderson (Maurice) ile renkli berber ekibini tekrardan göreceğiz. Fakat, filme dahil olan yeni oyuncular da oldukça şaşırtıcı. Wesley Snipes’ın yanı sıra Leslie Jones , Tracy Morgan, Jermaine Fowler, KiKi Layne, Teyana Taylor, Nomzamo Mbatha ve Power yıldızı Rotimi gibi komedyenler de filmde rol alıyor.  Ekibin arasında ayrıca, ilk uzun metrajlı oyunculuk kariyerine adım atacak olan Eddie’nin 18 yaşındaki kızı Bella Murphy de yer alıyor.

Coming 2 America, Paramount Pictures tarafından New Republic Pictures ile ortaklaşa olarak yapıldı ve Kenya Barris, Barry W. Blaustein ve David Sheffield’ın senaryosundan yola çıkılarak Brewer tarafından yönetildi. Blaustein, Sheffield ve Justin Kanew, Eddie Murphy tarafından yaratılan karakterlere dayanan devam filminin senaryosuna imza attılar. Filmin idari yapımcılığını Brian Oliver, Bradley Fischer, Valerii An, Charisse Hewitt-Webster, Michele Imperato Stabile, Andy Berman ve Barris üstlendi.

Amazon’dan Jennifer Salke, “Coming 2 America, tüm zamanların en sevilen ve en beğenilen komedilerinden biri olan kültürel bir fenomendi. Eddie Murphy, harika film yapımcıları, yazarlar ve muhteşem oyuncu kadrosu sayesinde bu yeni macerayı kutlamak için daha fazla heyecanlı olamazdık. Dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerin kesinlikle zamansız favorileri arasına girecek olan bu eğlenceli filme aşık olacaklarını biliyoruz” dedi.

Written by Aleyna Yiğit

Bir cevap yazın

Jennifer Garner ve Zoe Saldana, Ryan Reynols’ın Yer Aldığı “The Adam Project” Kadrosuna Dahil Oldu

Marvel’ın ‘Black Panther’ Devam Filmi Çekimleri Temmuz Ayında Başlıyor