Netflix, Cobra Kai hayranlarına bir sürpriz yaptı. Dizinin üçüncü sezonu beklediğimizden bir hafta önce yayınlanacak.

Cobra Kai 3. Sezon çıkış tarihinin 8 Ocak 2021 olduğu bilgisi bir fragman aracılığıyla duyurulmuştu. Fakat son açıklamalara göre yayın devi Netflix, Cobra Kai 3. sezonu 1 Ocak 2021 Cuma günü, önceden duyurulandan tam bir hafta önce yayınlanacak. Bu, daha fazla aksiyon ve dram görmeye hevesli Cobra Kai hayranlarının yeni yılın ilk gününde diziyi izleyebilecekleri anlamına geliyor. Dizinin 3. sezonu toplamda 10 yeni bölümden oluşacak. Yeni sezon boyunca hayranlar, o yoğun ve yürek parçalayıcı 2. sezon finalinin etkilerini atlatmaya çalışırken Johnny ve Daniel arasında bir ekip oluşmasını bekleyebilirler.

Zabka, Kove ve Macchio’ya ek olarak, Cobra Kai 3. sezon kadrosunda Courtney Henggeler, Xolo Maridueña, Tanner Buchanan, Mary Mouser, Jacob Bertrand, Gianni Decenzo ve Peyton List yer alıyor. Cobra Kai, yapım şirketleri Counterbalance Entertainment aracılığıyla Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg tarafından yazılıyor ve prodüksiyonu yapılıyor. Overbrook Entertainment’dan Will Smith, James Lassiter ve Caleeb Pinkett ve Sony Pictures Television’dan Susan Ekins ile birlikte yönetici yapımcı olarak yer alıyor. Macchio ve Zabka ise projede ortak yapımcı olarak yer alıyor.

Cobra Kai 3. sezonu Netflix’te tüm dünyada 1 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak.

İşte Cobra Kai 3. sezonun resmi özeti:

‘Cobra Kai’, Daniel LaRusso (Ralph Macchio) ve Johnny Lawrence (William Zabka) arasındaki kaçınılmaz çatışmanın devamı ile 1984 All Valley Karate Turnuvası olaylarından 30 yıl sonrasında geçiyor. Dizinin 3.sezonunda, Miguel’i tehlikeli bir durumda bırakan ve sersemlemiş hale getiren bir kavga yaşanıyor. Bu kavga herkesin dojoları arasındaki şiddetli bir lise kavgası. Daniel geçmişinde cevaplar ararken Johnny kurtuluş peşinde koşar. Kreese ise, savunmasız öğrencilerini kendi egemenlik vizyonuyla daha da manipüle eder. Vadinin ruhu tehlikeye girer ve her öğrencinin kaderi tehlikede altındadır.

Cobra Kai 3. sezon fragmanı:

0 Shares:
Bir cevap yazın
You May Also Like