1. Ana
  2. Diğer
  3. Amy Acker, Derek Shepherd’ın Dördüncü Kız Kardeşi Olarak Grey’s Anatomy’nin Kadrosuna Katıldı

Amy Acker, Derek Shepherd’ın Dördüncü Kız Kardeşi Olarak Grey’s Anatomy’nin Kadrosuna Katıldı

Bir televizyon efsanesi olan doktorluk dizisi Grey’s Anatomy, kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezonlarda ölümü ile hayranlarını büyük üzüntüye sokan Derek Shepherd (Patrick Dempsey) karakterinin yeni bir kız kardeşiyle daha tanışmak için hazır mısınız?  E! News’un haberine göre dizinin yapımcıları Derek Shepherd’ın dördüncü bir gizemli kız kardeşi için Amy Acker ile anlaştı. Derek’in Liz (NEve Campbell), Nancy (Embeth Davitz) ve Amelia Shepherd (Caterina Scorsone) isimli üç kız kardeş yavaşça diziye giriş yapmıştı.

Kathleen de diğer kız kardeşleri ve erkek kardeşi gibi doktor. Ancak bu seferki doktorumuz ameliyatlara giren, acilde nöbet tutan türden değil; Kathleen bir psikiyatr. Kathleen (Amy Acker)’in diziye girişi önümüzdeki birkaç bölüm içerisinde gerçekleşecek. Yapımcılar Kathleen diziye girene kadar karakteri sürpriz tutmak istedikleri için karakter hakkında henüz pek bir bilgi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>