in

Amazon Prime Video “Upload” Dizisinin Yeni Sezon Tarihini Duyurdu

The Office’in yaratıcısı Greg Daniels’ın komedi dizisi 2. Sezon için geri dönüyor.

Dizinin ikinci sezonu, ilk sezondan neredeyse iki yıl sonra yayınlanacak.

Prime Video, bilimkurgu, komedi dizisi Upload için resmi yayın tarihini 11 Mart olarak duyurdu.

Prime Video ayrıca, ikinci sezon öncesinde birkaç önemli görsel ve birinci sezonun özet videosunu yayınladı.

Upload, insanların öldükten sonra kendilerini dijital bir dünyaya yükleyebilecekleri bir gelecekte geçiyor ve Robbie Amell tarafından oynanan Nathan adlı genç bir bilgisayar programcısının ölümden sonraki yaşamını bizlere anlatıyor.

Andy Allo, Allegra Edwards, Zainab Johnson, Kevin Bigley ve Josh Banday gibi isimler de öne çıkan oyuncular arasında.

Upload’ın ikinci sezonunda, Nathan’ı eski sevgilisinin dijital dünyaya girip onunla tekrar bir araya gelmek istediği garip bir durumda görecek. Teknoloji endüstrisi hakkında bildiklerinden çok daha fazlası olduğunu anlıyor.

Upload’ın ikinci sezonu 30 dakikalık 7 bölümden oluşacak.

Popüler dizi, King of the Hill ve Parks and Recreation gibi sevilen projelere ortak olarak görev yapan Greg Daniels tarafından yaratıldı.

Upload’ın ilk sezonu 1 Mayıs 2020’de çıkış yaptı ve ilk gösteriminde o kadar çok beğenildi ki, sadece yedi gün sonra ikinci bir sezon için yenilendi.

Kesin olarak hiçbir şey bilinmemekle birlikte, dizinin niş hayran kitlesi, bu toy yolculuğun birkaç sezonun daha süreceğini düşünüyor.

Upload dizisinin yıldızı Robbie Amell, video oyunu uyarlaması Resident Evil: Welcome to Raccoon City’deki başrol rolünden yeni çıktı ve yakın gelecekte Float ve Code 8: Part II filminde görebiliriz.

İlk sezonun özetini buradan izleyebilirsiniz.

 

Written by Umutcan Çakar

Kdz. Ereğli'de dünyaya geldim. Bursa Uludağ Üniversitesi'nde öğrenciyim. Çeşitli platformlardan haberleri, N99 aracılığıyla sizlere ulaştırıyorum. Netflix'teki favori dizilerim arasında Mindhunter ve Love, Death & Robots yer alıyor.

Bir cevap yazın

Netflix Filmi Leave The World Behind’ın Kadrosu Genişliyor

Netflix, Squid Game Evrenini Büyütmeyi Planlıyor