in

Aşk Taktikleri, Netflix’te Yayında!

2019 yılında 7. Koğuştaki Mucize filmiyle dikkatleri üzerine çeken Lanistar Media’nın yapımcılığını üstlendiği Aşk Taktikleri filminin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Kabakuşak, daha önce Böyle Bitmesin, Sen Anlat Karadeniz, Küçük Ortak ve son olarak da Sefirin Kızı yapımlarıyla karşımıza çıkmıştı. Senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı Aşk Taktikleri filminin başrol oyuncuları da oldukça tanıdık isimler.

En son Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle öne çıkan, daha öncesinde de Erkenci Kuş dizisinde seyirciyle buluşan Demet Özdemir, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada Aşk Taktikleri filminin müjdesini kendisi vermişti. Demet Özdemir’e filmde eşlik eden isim ise, Akıncı dizisiyle bilinen Şükrü Özyıldız. Çekimleri Kapadokya’da gerçekleştirilen filmde, Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın yanı sıra Hande Yılmaz, Doğukan Polat, Deniz Baydar, Özgür Ozan, Yasemin Yazıcı ve Atakan Çelik gibi isimler rol alıyor.

Netflix & Türkiye işbirliği hız kesmeden devam ediyor

Fatma, 50M2, Bir Başkadır, Aşk 101, Atiye, Rise of Empires: Ottoman, Hakan: Muhafız gibi dizilerin yanı sıra Azizler, Kağıttan Hayatlar, Geçen Yaz, Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? gibi filmlerle Türkiye projelerini hız kesmeden sürdüren Netflix, yeni romantik komedi projesiyle de ülkemizdeki çalışmalarını daha da arttırmayı planlıyor. Ayrıca Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci ikilisinin başrolünde yer aldığı Tolga Karaçelik imzalı Yakamoz S-245 filmi ve Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisi, bu sene içinde yayınlanmasını heyecanla beklediğimiz Netflix Türkiye projeleri arasında yer alıyor.

Written by Arda Ilgaz

22 yaşında, izmirli. bilkent üniversitesi'nde okuyor. trendlere, sinemaya ve spora tutkulu bir mühendis. paul thomas anderson hayranı. dijital platformlar için heyecanlı ama sinema salonlarının önemini kaybetmesinden korkuyor.

Bir cevap yazın

MUBI’de Günün Filmi: Cow (2021)

Netflix’in Yeni İtalyan Filmi The Invisible Thread Ne Zaman Yayınlanacak?