Bu Sene Mutlaka Denemek İsteyeceğiniz 12 Örgü Saç ModeliÖrgü saç modelleri bu yılın ve yüksek ihtimalle önümüzdeki yılın da en çok tercih edilen stillerden biri olmaya devam edecek. Pratik ve tarz bir stil yaratmak isteyen kadınlar, genellikle örgü modeller ile harikalar yaratabilir. Oluşturduğunuz kombine göre düğün gününüzde veya alışverişe giderken de örgü modelleri kullanabilirsiniz.

Şimdi size basit saç örgünüz ile nasıl bambaşka tasarımlar yaratabileceğinizin küçük ipuçlarını vereceğiz. Evden çıkmadan önce kısacık vaktinizi ayırarak kuaförden çıkmış gibi veya en doğal ve mükemmel modelleri yakalayabilirsiniz.

Örgü modelleri kullanırken saçlarınıza küçük renkler de kullanabilirsiniz. Örneğin renkli takma saçlar veya sprey boyalarla küçük dokunuşlar tüm dikkatleri ve beğenileri üzerinize çeker.

Saçlarınızı çeşitli şekillerde örmek istiyor ancak yeteri kadar uzun bulmuyorsanız, yine de sizin için hazırladığımız modelleri denemenizi öneririz. Özellikle omuz hizasındaki saçlar için birkaç model ile çok daha farklı örnekler çıkarabilirsiniz.

Diyelim ki büyük bir partiye davetlisiniz ve hem havalı hem de doğal görünmek istiyorsunuz. İşe saçlarınızdan başlayın ve hacimli bir örgü ile geceye hazır olun!

Hayallerinizin düğünü için vakit geldi ve muhteşem bir bahar gelini mi olmak istiyorsunuz? Kır düğününe en çok yakışan doğal örgü modelleri ile natural tarzı en mutlu gününüzde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Şimdi iyi bir öğrenci olmaya ve sizin için hazırladığımız şık örgü modellerini denemeye hazır mısınız? İşte başlıyoruz:

1. Sevimli bir başlangıç

sevimli-bir-bas%cc%a7langic%cc%a7

2. Fransız ve Hollanda örgüsü

fransiz-ve-hollanda-o%cc%88rgu%cc%88su%cc%88

3. Hacimli ve havalı

cift-orgu

4. Çift örgü

cift-orgu-model

5. Sık sarmallı örgü

balik-sirti-o%cc%88rgu%cc%88

6. Bohem tarzı

balik-sirti-o%cc%88rgu%cc%88