in

Tasarımcı Parth Kothekar’ın Kağıtları Keserek Ortaya Koyduğu Eserleri Sizi Büyüleyecek

Parth Kothekar, kağıtları keserek inanılmaz şekiller Hindistanlı bir tasarımcı. Grafiti için şablonlar çıkarırken aklına kağıtları keserek yeni desenler ortaya koymak gelir. Ve sonucunda ne mi olur? En şaşkın halinizle “Oha” diyeceğiniz şekiller ortaya çıkar. Ve benim “Oha” dememe sebep olan bir diğer şey ise bunları yapmak için ne kadar vakit harcadığı.

Bu çalışmanın kendisini motive ettiğini ve iyi hissettirdiğini söylüyor. Ve bu şekillerin içinde hayatı bulduğunu ifade ediyor. Önceleri hobi olarak başladığı bu çalışmalara arkadaşlarının yönlendirmesiyle profesyonel olarak devam ediyor. En sevdiği kısmın da eseri bitene kadar kimsenin son halinin nasıl olacağını tahmin edemiyor olması.

Kendisinin Tumblr hesabını gezmek isteyenler için adresi şöyle bırakalım. Bir de satın almak isteyenler olursa Etsy üzerinden bulabilirler.
O halde Parth Kothekar’ın inanılmaz güzellikte olan ve gerçekten ciddi sabır ve emek isteyen kağıt parçasını keserek yaptığı çalışmalarına bakalım.

parth-kothekar

parth-kothekar

parth-kothekar

parth-kothekar

parth-kothekar

parth-kothekar

parth-kothekar
parth-kothekar

parth-kothekar

 

 

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Written by Kübra Yılmaz

18 yıl Ordulu, 6 yıl Ankaralı oldum ve son 1 yıldır İstanbullu’yum. Hayatımın ilk 7 yılında tatildeydim, sonra “Haydi okula!” dendi. Böyle denildi denileli, denildiğine göre “Kendim için” çalışıyorum. Aslında kendim için istediğim şey “çılgınlar gibi gezmek, doyasıya okumak, yazabildiklerim, yazamadıklarım ve yegane dostum çay” başucumdan ayrılmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kahve Bardaklarını Çizdikleriyle Eşsiz Bir Tuvale Dönüştüren Karikatürist Josh Hara

Shop3xu’nun Kibrit Kutusundan Yapılmış Gizli Mesajlı Tebrik Kartlarına Bayılacaksınız