in

Ölen Komşusunun 3 Çocuğunu Evlat Edindi ve Sonrasında Karşılaştığı Sürprizle Göz Yaşlarına Boğuldu

Beş çocuk annesi olan Tisha Beauchmin, bize dünyada iyi insanların hala yaşadığını hatırlattı. Belki bizim bile karar verip yapamayacağımız bir kararla Tisha ve eşi Kevin, komşusunun 3 çocuğunu evlat edindi.

Üç çocuğu olan komşusu kanserden vefat edince çocukların, yetiştirme yurduna gönderilmesine razı olamayan Tisha, eşiyle konuşarak beş çocuğu olmasına rağmen komşusunun üç çocuğunu da evlat edindi.

tisha

Evlerinde sekiz çocuk için yeterince yer olmadığı için çocuklar birbirlerinin odalarını paylaşmaya başladılar. Tisha’nın çocuklarından biri de koltukta yatmaya başladı. Ve kimse herhangi bir konuda şikayetçi değildi. Çocukları dahil oldukça duyarlı bir aile olduğu aşikar. Tisha’nın bu durum için çözümü ise yeni bir duvar ördürerek çocukların odasını ayırmaktı.

Fox5’ın Surprise Squad ekibi Tisha’nın yaptıklarını duydu ve ona sürpriz yapmak istedi. Bir gün Tisha’nın kapısını çaldılar ve ona bu konuda yardım edeceklerini söylediler. Tisha’nın bilmediği ise evinin tamamen değişecek olmasıydı. Tisha evde değilken toplam 6 hafta içinde bitecek bir işi 3 günde bitirerek bütün çocukların yaşayabileceği mükemmel bir ev yarattılar. Tisha ise evinin son halini görünce göz yaşlarına boğuldu. Dilerseniz evin son halini ve Tisha’nın hissettiklerini beraber izleyelim.

Tisha ve çocukları bu mutluluğu fazlasıyla haketti.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Written by Kübra Yılmaz

18 yıl Ordulu, 6 yıl Ankaralı oldum ve son 1 yıldır İstanbullu’yum. Hayatımın ilk 7 yılında tatildeydim, sonra “Haydi okula!” dendi. Böyle denildi denileli, denildiğine göre “Kendim için” çalışıyorum. Aslında kendim için istediğim şey “çılgınlar gibi gezmek, doyasıya okumak, yazabildiklerim, yazamadıklarım ve yegane dostum çay” başucumdan ayrılmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alike: 120 Film Festivalinden 69 Ödülle Dönen Oldukça Etkileyici Kısa Film

Kahve Bardaklarını Çizdikleriyle Eşsiz Bir Tuvale Dönüştüren Karikatürist Josh Hara