in

Araştırmaya Göre Döşü Kıllı Erkekler Daha Zeki Oluyor.. İstatistiklere İnanamayacaksınız!

döşü-kıllı-adam-örneği

22 senedir vucut kılıyla zekanın ilgisini araştıran Doktor Aikarakudy Alias, Avrupa Psikiyatristler Derneği’ne yaptığı bildiriyle, göğsü kıllı olan erkeklerin diğer erkeklere göre daha yüksek eğitime sahip olduğuna ve doktorlar ve mühendisler arasında da göğsü kıllı olanların daha yaygın olduğuna işaret etti. Bunun yanı sıra erkek öğrencilerin akademik derecesine bakıldığında kıllı olanların daha yüksek derecelere sahip olduğunu belirten Doktor Aikarakudy Alias, Mensa üyeleri (IQ’sü belirli bir seviyenin üzerinde olan insanların üye olabildiği dernek) arasında vucudu kıllı olan erkeklere daha sık rastlandığına değindi. Sonuç olarak Doktor Aikarakudy Alias, 22 sene süren araştırmasıyla vucudu kıllı olan erkeklerin nispeten daha zeki olduğu kanaatine vardı.

Doktor Aikarakudy Alias’ın verdiği örnekler arasında Robin Williams, Peter Sellers, Charles Darwin ve Gary Kasparov gibi tanınmış isimler de buluyor.

[icreklam]

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Written by Selin Akcay

İstanbul Üniversitesi'nde Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Selin, şu anda global bir kozmetik firmasında içerik editörü olarak çalışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hindistan’da Bir Kadın Çift Başlı Bir Bebek Doğurdu.. Göreceklerine Şaşıracaksınız!

Asla Hayır Denilemeyecek Müthiş Bir Evlilik Teklifi.. Üstelik Türkiye’den!