in

Bu Adam Ölen Arkadaşının Cenazesinde Giydiği Kıyafetle Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti.. Onunsa Farklı Bir Gerekçesi Vardı

İngiliz asker Kevin Elliot, Afganistan’da göreve gitmeden önce en yakın arkadaşı Barry Delaney’la şakayla karışık bir anlaşma yapar. Anlaşmaya göre, Kevin Afganistan’da göre yaptığı esnada öldürülürse, Barry’nin onun cenazesine giyebileceği en kötü kıyafetle gitmesini ister. Barry ise kabul eder.

Barry, Kevin Afganistan’dayken sürekli onunla iletişim halinde kalır. Görevden dolayı uzun süre birbirlerinden haber alamamış olasalar da arkadaşlık bağları kopmaz. Ve Kevin’in Afganistan’daki görevinin 3. senesinde üzücü haber Barry’e ulaşır ve Barry verdiği sözü göz yaşları içerisinde tutar.

kevin-barry-cenaze-1

Barry cenaze için fotoğraflarda gördüğünüz elbiseyi ve pembe çorapları giyer. Çevredekilerin anlamsız bakışlarına aldırmaksızın göz yaşları içinde arkadaşının yasını tutar.

kevin-barry-cenaze-2

Arkadaşlarının tesellesine rağmen ayakta durmakta güçlük çeken Barry, arkadaşının son yolculuğuna ona verdiği sözü tutarak katılır.

kevin-barry-funeral

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Written by Selin Akcay

İstanbul Üniversitesi'nde Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Selin, şu anda global bir kozmetik firmasında içerik editörü olarak çalışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dubai’nin Lüks Konusunda Sınır Tanımadığını İspatlar Nitelikte 15 Saç Baş Yolduran Fotoğraf

Açlık Oyunları Alaycı Kuş 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı