in ,

Babasının Yalan Söylediğini Farkeden Bu Küçük Kızın Yazdığı Mektup Karşısında Gözyaşlarınızı Tutamayacaksınız

Tüm dünyada sigorta, emeklilik ve tasarruf hizmetleri sunan MetLife şirketi, Hong Kong’da oldukça duygusal bir reklam filmine imza atmış. Çok kısa zaman içinde milyonlar tarafından izlenen bu reklam filminde, küçük bir kızın dilinden, kendisine daha güzel bir hayat sunabilmek adına her türlü işi yapan babası için yazdıkları anlatılmaktadır. Oldukça duygusal şekilde anlatılan bu çabayı izlerken gözyaşlarınızı tutamayabilirsiniz. “Bir Çocuğun Geleceği, Tüm Fedakarlıklara Değer” temalı bu kısa film yaklaşık iki hafta içinde milyonlarca kez izlendi.

Küçük kız, babasını en sade ama en anlamlı cümlelerle anlatır. Baba, okumaya başlar küçük kızının kaleminden dökülenleri. Kızı için “dünyanın en akıllı, en iyi yürekli, en eğlenceli, en yakışıklı kişisi ve küçük kızının kahramanı” olduğunu okurken oldukça mutlu olur. Yüzünde kocaman bir tebessümle bunları okuyan babanın yüzü kendisi için “Yalan söylüyor.” dediğini görünce birden değişir. Kızının geleceği için her türlü fedakarlığı yapan baba, küçük kızının tüm bunları bildiğini görür. Kızını üzmemek için bir işi olduğunu, yorulmadığını, her şeyi satın alabileceklerini, mutlu olduğunu söyleyen baba, “kendisi için her şeyi yapan bir babası” olduğunu bilen kocaman kalbi olan küçük kızına ağlayarak sarılır. Çocukluğun verdiği masumiyet ve fedakarlığın en güzel tanımı, bu baba ile küçük kız arasındaki duygusal bağ…

https://www.youtube.com/watch?v=xIMoqhFExLk&yt:cc=on

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Written by Kübra Yılmaz

18 yıl Ordulu, 6 yıl Ankaralı oldum ve son 1 yıldır İstanbullu’yum. Hayatımın ilk 7 yılında tatildeydim, sonra “Haydi okula!” dendi. Böyle denildi denileli, denildiğine göre “Kendim için” çalışıyorum. Aslında kendim için istediğim şey “çılgınlar gibi gezmek, doyasıya okumak, yazabildiklerim, yazamadıklarım ve yegane dostum çay” başucumdan ayrılmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye De Dahil 18 Ülkenin Bayrağı Geleneksel Yemekler Kullanılarak Oluşturuldu.. Sonuç Muazzam!

Samsung’un “Duyan Eller” Projesi İçin Hazırladığı Yılın En Duygusal Sürprizi