in

Sinemada Kız Arkadaşına Yaptığı Evlilik Teklifiyle Gözleri Dolduran Avustralyalı Genç

Evlilik teklifi aldığı an, her kadın için oldukça özel bir andır. Bazı evlilik teklifleri ise unutulmayacak cinsten. Avustralyalı genç adam Liam’ın, kız arkadaşı Amy için hazırladığı evlilik teklifi de bunlardan biri.

Arkadaşlarının ve kız arkadaşının babasının yardımıyla “Rude” isimli şarkıya video klip çeker. Güney Doğu Avustralya Bölgesi’nde bulunan Shellharbour’da Great Union sinemasında beklenmedik bir anda hazırladığı mükemmel videoyu izletir. Sinemadaki insanların da bundan haberi yoktur.

Şimdi bakalım Amy, erkek arkadaşı Liam’ın ona hazırladığı bu sürpriz karşısında neler yaşamış? Size ufak bir ipucu, yüzünüzde kocaman bir gülümseme ve en duygusal halinizle izleyeceksiniz tüm yaşananları.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Written by Kübra Yılmaz

18 yıl Ordulu, 6 yıl Ankaralı oldum ve son 1 yıldır İstanbullu’yum. Hayatımın ilk 7 yılında tatildeydim, sonra “Haydi okula!” dendi. Böyle denildi denileli, denildiğine göre “Kendim için” çalışıyorum. Aslında kendim için istediğim şey “çılgınlar gibi gezmek, doyasıya okumak, yazabildiklerim, yazamadıklarım ve yegane dostum çay” başucumdan ayrılmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Korku Filmleri: Yalnız Başınıza İzlemenizi Tavsiye Etmediğimiz 30 Film

Evinde Elektrik Olmadığı İçin Annesinin Çalıştığı Restoranın Önünde Ödev Yapan Filipinli Çocuk