in

Makyajla 60 Sene Yaşlandırılan Bu Çift Birbirini Gördüğünde Duygusal Anlar Yaşar

Doğum günlerini coşkuyla kutladığımız yaşlardayız çoğumuz. Yıllar geçtikçe belki buruk bir sevinç, belki “O”nunla yaşlanmış olma sevinci, belki çocuklarınız ve torunlarınızla beraber olma sevinci, belki de yalnızlık olacak kutlamalarımıza eşlik eden.

Şimdi yeni evli olduğunuzu düşünün. Ve elinizde hem kendinizin hem de O’nun 50, 70 ve 90’larındaki haliyle yan yana gösteren sihirli bir küre olduğunu hayal edin. 1 aylık evli Kristie ve Travis’in ellerinde sihirli bir küre yoktu fakat birbirlerine 50, 70 ve 90 yaşlarındaki halleriyle baktılar. Yeni evli olan bu çift için bu anlara şahit olmak oldukça duygusal anlar yaşattı. Ve en yaşlı hallerinde bile birbirlerine sevgiyle baktılar.

Şimdi Kristie ve Travis’in birbirlerini ve kendilerini gördüklerinde neler yaşadıklarını izleyelim.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Written by Kübra Yılmaz

18 yıl Ordulu, 6 yıl Ankaralı oldum ve son 1 yıldır İstanbullu’yum. Hayatımın ilk 7 yılında tatildeydim, sonra “Haydi okula!” dendi. Böyle denildi denileli, denildiğine göre “Kendim için” çalışıyorum. Aslında kendim için istediğim şey “çılgınlar gibi gezmek, doyasıya okumak, yazabildiklerim, yazamadıklarım ve yegane dostum çay” başucumdan ayrılmasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kitapseverler İçin Birbirinden Sevimli ve Sıradışı 11 Farklı Kitap Ayracı

İngiltere’de İnsanların Daha Dikkatli Olması İçin Ördeklere Özel Şerit Oluşturuldu